Архітектори: SHOVK | Руслан Литвиненко, Ліза Мядзель, Андрій Лесьо, Антон Вергун

Загальна площа ділянки: 10 000 кв. м

Загальна площа приміщень: 970 кв. м

Локація: Ржищів, Україна

Рік проєкту: 2020

Краса природи 

Еко-готель в мальовничому куточку природи стане місцем для відпочинку від метушні великого міста. Тому основною метою проєкту було зосередити увагу відвідувачів на контакті з природою. Будинки розташовані на різних рівнях ландшафту і на належній відстані один від одного, отже ніщо не перекриває панорамний вид на річку Дніпро з кожного приміщення. 

Small cabin 1 

Small cabin 1 розділений на два архітектурних об’єми, тому не виглядає масивним зовні, залишаючись просторим всередині. Крім того, завдяки цій формі і вітальня, і спальня мають панорамні вікна. Відвідувачі зможуть обрати cabin як і в темних кольорах інтер’єру, так і у світлих. 

Темний інтер’єр 

Темний інтер’єр ніби розчиняється в просторі, залишаючи відвідувачів наодинці з природою. 

Світлий інтер’єр 

Високі стелі в поєднанні з облицюванням зі світлого дерева роблять cabin просторим, теплим і затишним. А сонячне світло, що відбивається від стін та стелі, створює захопливу композицію світла й тіні. 

Small cabin 2 

У природі немає ідеально рівних фігур, тому геометрично правильні фігури сприймаються як рукотворні. Зважаючи на це, ми створили об’єм Small cabin 2 у вигляді прямокутної призми з трохи зміненими пропорціями та скошеними кутами. 

Екологічність та сталість 

Будинки пристосовані для тривалого використання природного світла. Це важливо як для зменшення споживання енергії, так і для синхронізації з циркадними циклами людини. 
Використання закритої ізоляційної оболонки та компактної конструкції дозволяє досягти майже нульових витрат енергії. Особлива увага приділяється матеріалам: ми надаємо перевагу переробленим матеріалам та FSC-сертифікованій деревині.