Архітектори: SHOVK | Руслан Литвиненко, Антон Вергун 

Площа: 81 кв. м 

Локація: Київ, Україна 

Рік реалізації: 2019 

Брендинг: RAZÖM 

Фотограф: Вікторія Гібаленко 

Tiger Kyiv — невеликий ресторан азіатської кухні, розташований на жвавій вулиці в центрі Києва. Тут можна пообідати, провести ділову зустріч або просто випити чашечку кави, тому інтер’єр повинен бути спокійним, ненав’язливим, але в той самий час викликати інтерес і бажання зайти всередину. Ми застосували яскравий колір у вхідній частині, а в основній залі використали контрастні, але м’які комбінації кольорів і матеріалів. Фішка Tiger-а — відкрита кухня за жовтим склом і семиметрова барна стійка з нержавіючої сталі. Згідно з концепцією, Tiger повинен стати своєрідним оазисом, в спекотному і метушливому місті, тому тут багато зелені. 

Оскільки ввечері ресторан перетворюється на лаунж-бар, передбачено як денний, так і нічний сценарій освітлення. Протягом дня в приміщенні не має бути темно навіть в хмарну погоду, щоб відвідувачі могли комфортно працювати, читати, робити фотографії, а також щоб інтер’єр не виглядав сірим і похмурим. У той час як при вечірньому освітленні створюється приємна, затишна, тепла напівтемрява. 

Велику увагу приділили ергономіці. Ми скруглили кути столів і замість стандартних чотирьох ніжок використали одну в центрі столу. Все це для того, щоб гостям було зручніше сідати та вставати з-за столів. 

Що стосується фасаду – ми просто очистили його від кондиціонерів, реклами, прибудов та інших об’єктів, що створювали візуальний шум. І ще поставили кілька столиків вздовж вулиці.